Utrader Przegląd
Strona internetowa: https://www.utrader.com
Telefon: +48-222-098-932
Minimalny depozyt: 250 EUR
Minimalna kwota inwestycji: 25 EUR
Maksymalna dla jednej opcje: €1,000
Stopa zwrotu: 70%-82%
Premie: 150% premii

Odwiedź stronę
5 Najlepszych Brokerów Opcje Binarne
1
97
2
93
3
90
4
89
5
77

Utrader Recenzję

93

Utrader jest największym i najbardziej doświadczonym brokerem w Europie Wschodniej. Różnorodność dostępnych instrumentów z ponad 100 aktywami , szybkie i łatwe wypłaty na preferowane konto, w tym e-wallet i atrakcyjne usługi wsparcia klienta sprawiają, że handel z uTrader jest prosty i przyjemny.

PLATFORMA

Platforma jest intuicyjna i łatwa w obsłudze. Można znaleźć wszystkie funkcje, których potrzebujesz w jednym miejscu, a jeśli chodzi o deponowanie oraz wypłacanie Twojego zysku, nasze biuro klienta pozwoli Ci zrobić to w szybki i bezpieczny sposób. Przed rozpoczęciem handlu, możesz przejść do sekcji FAQ, a także do słowniczka i przeczytać o aktywach prezentowanych na platformie. Jedną z najcenniejszych opcji, którą handlowcy posiadają w uTrader są materiały edukacyjne dostępne w sekcji edukacyjnej w menu. E-book i lekcje video pomogą wyjaśnić podstawy handlu dla tych, którzy dopiero zaczynają, a bardziej doświadczeni handlowcy mogą zaspokoić swoje potrzeby wiedzy, ucząc się bardziej zaawansowanych strategii, przedstawionych na stronie internetowej.

Ponad 100 aktywów, które są dostępne w handlu obejmują te popularne, tak jak akcje znanych firm i pary walut, ale również zaskoczą przedsiębiorców niektórymi z mniej znanych indeksów i akcji, które są interesujące, aby je śledzić i handlować.
Platforma handlowa Spot Option, na której opiera się uTrader, daje możliwość łatwego handlu z opcją CALL / PUT, opcją Turbo z czasem ważności od 30 do 300 sekund, opcją długoterminową do 9 miesięcy, parami i opcją One Touch /Jeden Dotyk/.
Wykres “Trader Choice” pomoże Ci wybrać opcję CALL lub PUT przy wybranym aktywie.

BONUSY

Utrader oferuje elastyczne bonusy aż do 200% i unikalny program ubezpieczenia /transakcje wolne od ryzyka.
Możesz wybrać jeden z typów kont, które zaspokoja Twoje potrzeby i doprowadzi Cię do celu.
Broker oferuje również specjalne opcje do inwestycji długoterminowych i high rollers.
Zarejestruj się w uTrader jak najszybciej i omów dostępne oferty z osobistym analitykiem finansowym, który będzie śledził Twoją historię handlu i pomoże w podejmowaniu właściwych decyzji.
Istnieje też możliwość, aby uzyskać pomoc w budowaniu swojego portfolio inwestycyjnego wraz z jednym z analityków finansowych naszej firmy.

OBSŁUGA KLIENTA

Obsługa klienta jest w kilku językach, obecnie skupia się na języku angielskim, rosyjskim, polskim i holenderskim /czat, telefon, skype, email/, a w najbliższej przyszłości rozszerzy się do wielu innych.

PODSUMOWANIE

Utrader stale pracuje nad najlepszą obsługą interesów naszych handlowców na całym świecie. Możliwości inwestycyjne są szerokie, ale te nawet podstawowe, dostępne automatycznie po zarejestrowaniu się mogą zaspokoić potrzeby handlowców na każdym poziomie doświadczenia.

Utrader Zalety & Wady

Zalety
  • Wsparcie urzadzen mobilnych
  • Operator regulowany przez CySEC
  • Obsługa klienta na najwyższym poziomie
Wady
  • Niedostępne dla inwestorów z USA