GrandOption Genel Bakış
Website: https://www.grandoption.com
Telefon: +44-20-31500328
En düşük para yatırma: $100
En düşük ticaret miktarı: $25
Opsiyon başı maksimum miktar: $50,000
Geri-dönüş Oranı: 87 kadar%
Bonus: 100%

Siteyi Ziyaret Et
Top 5 Binary options Brokers
1
97
2
93
3
90
4
89
5
77

GrandOption Görüş

Endüstri Lideri

İkili opsiyonlar, hırslı yatırımcılar için kısa süreli zaman zarflarında ve potansiyel kazançlı ödüllerle varlık yatırımı yapmayı olanaklı hale getirerek yıllar geçtikçe artan bir şekilde popüler olmuşlardır. Grand Option bu yolda liderlik yaparak tamamen düzenli bir sistem sunmaktadır. Söz konusu bu sistem tüketicinin korunmasıyla ilgili her konuda uyumlu olmakla birlikte aynı zamanda devasa bir varlık kataloğu ve karlılığı arttırmak için tonlarca özellik sağlamaktadır. Kullanımı kolay yatırım yazılımı ve tüm yatırımcılar için sınırsız likidite ile, işlem gerçekleştirme daima anlık yapılır.

İşlem Platformu

Grand Option, çok büyük yatırım yapılabilir varlık seleksiyonundan birine sahiptir ve bunun içinde 100’ün üzerinde en popüler hisse senetleri, Forex çiftleri, emtialar ve endeksler bulunmaktadır. Buna ek olarak Grand Option kısa vadeli yatırımlar sunmaktadır, çünkü sonuç için beklemeye zaman yoktur. Bunun heyecanını sevenler için seçilebilecek pek çok diğer vade sonları olmakla birlikte, ayrıca 60 saniyelik opsiyonlar dahi vardır.

Önemli Özellikler

Grand Option tarafından, her yatırımcının yatırım deneyimini geliştirmek için sunulan pek çok özellik vardır. Yatırım sinyalleri tüm depozito yatıran yatırımcılara sunulur, söz konusu bu sinyaller, istatiksel analize bağlı olarak kar getirmesi muhtemel olan gelecek yatırımlar hakkında uyarı verir. Bununla birlikte, Grand Option, sırasıyla ya iyi bir yatırımda kar garantiye almak ya da kötü bir yatırımda kayıpları telafi etmek için vade sonundan önce işlemleri sonlandıran Karı Çek ve Kaybı Durdur özellikleri sunar. Ve bunlara ek inanılmaz başka bir hizmet olarak da, her deneyim seviyesinden yatırımcılar için genel olarak ikili opsiyon yatırımı ve finans piyasası hakkında daha fazla bilgi kazanmaları üzerine tasarlanmış tonlarca video, eKitaplar ve webinarlarla dolu devasa bir eğitim merkezi oluşturmuştur. Piyasalar sürekli değişmektedir ve en iyi stratejileri ve en kullanışlı ipuçlarını takip etmek kazanmanın en önemli unsurudur.

Depozito ve Para Çekimi

Grand Option ile yatırım yapmak inanılmaz kolaydır! Minimum 100$ ya da eş değeri bir depozito ile bir yatırımcı yatırıma başlayabilir ve bu hala öğrenme sürecinde olan yeni yatırımcılar için harikadır. Para çekme de aynı şekilde oldukça kolaydır ve ne zaman istenirse ve yatırımcının hesabında mevcut olması koşuluyla ne kadar istenirse çekilebilir. Depozitolar yatırımcıya hangisi uygunsa, kredi kartı, banka havalesi ya da dijital ödeme ile yapılabilir ve para çekme de depozito yapılan kaynağa ödenir.

Bonuslar

Grand Option, yatırım sermayesini arttırmak için sunduğu depozito bonuslarının yanı sıra nakit ödüllerden en yeni küçük cihazlara ve daha nicelerine uzanan harika ödülleri içeren sezonsal promosyonlar ve yarışmalar sunarak heyecanını korumaktadır. Grand Option ayrıca Karlı yatırımlarda inanılmaz %89 ödeme ile piyasadaki en yüksek ödemeyi sunmaktadır!

Müşteri Hizmetleri

Grand Option kendini yatırımcılarına adamıştır. Müşteri desteği 7/24 ve çok dilde sunulmaktadır, sorunların yatırımcının ana dilinde ne zaman olursa olsun ele alınması garanti edilmektedir. Bu hizmete telefonla, canlı sohbetle ya da eposta ile erişilebilir.

Soz Söz

Tüm ikili opsiyon şirketleri aynı şekilde oluşturulmamıştır. Grand Option’un kullanımı kolay ara yüzü, anlık gerçekleşen işlemleri ve yüksek ödemeleri onu her seviyeden yatırımcılar için en belirgin seçenek haline getirmiştir.

GrandOption Artılar & Eksiler

Artılar
  • Tamamen yasal bir ticaret şirketi
  • Harika müşteri desteği
  • Çok sayıda işlem yapılabilen tahviller
Eksiler
  • ABD'li ticaretçiler bulunmuyor
  • Profesyonel ticaretçiler için
  • Deneme hesabı için minimum $250 yatırmalısınız