24option Przegląd
Strona internetowa: https://www.24option.com
Telefon: +357-25262789
Minimalny depozyt: 250 EUR
Minimalna kwota inwestycji: 24 EUR
Maksymalna dla jednej opcje: 50 000 EUR
Stopa zwrotu: 80%-87%
Premie: Nie Bonus

Odwiedź stronę
5 Najlepszych Brokerów Opcje Binarne
1
97
2
93
3
90
4
89
5
77

24option Recenzję

90

Lider w branży

24option jest wiodącym brokerem posiadającym różnorodne zasoby dostępne dla traderów. Firma oferuje jedną z najlepszych platform transakcyjnych oraz doskonałą obsługę klienta. 24option może poszczycić się nowo zaprojektowaną platformą, która oferuje wiele aktywów podstawowych, takich jak ostatnio dodane opcje binarne Facebook i Disney.

Ważne jest dobre wrażenie

Zapewniając klientom dostęp do aplikacji mobilnych oraz stacjonarnej wersji platformy 24option udowadnia, że to co kieruje jej działaniami to wygoda użytkownika. 24option potencjalnie oferuje jeden z najwyższych zwrotów w branży wysokości 88% za udaną transakcję Call/Put. Ponadto można tu skorzystać z wielu opcji aktywów. Pochodzą one z głównych indeksów giełdowych, par forex oraz akcji firm zajmujących się opcjami binarnymi. Firma 24option włożyła dużo pracy, aby zapewnić, że mamy tu do czynienia z jedną z najlepszych ofert w sieci. Strona zapewnia użytkownikom materiały w postaci recenzji, książek i filmów. Przed zarejestrowaniem się na 24option, warto jest zapoznać się ze stroną, udoskonalić swoje strategie inwestycyjne oraz inne przydatne techniki. Wiedza to skarb, gdyż handlując opcjami binarnymi inwestorzy mogą łatwo stracić zainwestowany kapitał.

Oprogramowanie transakcyjne

Poszukując brokera opcji binarnych, ważne jest, aby znać swoje potrzeby. Istnieje wiele rzeczy, które warto przemyśleć, jednak najważniejsze jest poznanie platformy transakcyjnej.
24options oferuje doskonałe oprogramowanie, które  działa płynnie bez żadnych zacięć. Broker znacznie ułatwił zawieranie transakcji, oferując jednocześnie poziom wyrafinowania, który nie ma sobie równych w branży. Ułatwienie polega na wprowadzeniu symboli plus i minus zamiast opcji call i put. Wszystko, co traderzy muszą zrobić to ustalić, czy cena pójdzie w górę czy w dół. Użytkownicy mogą dostosować parametry interfejsu zgodnie z własnymi specyficznymi potrzebami.
Wielu brokerów nie oferuje darmowego konta demo. 24option zapewnia konto demo tym, którzy zainwestują co najmniej 250 dolarów. W ten sposób chociaż konto demo nie jest całkowicie wolne od wpłaty jest to doskonałe narzędzie do testowania strategii handlowych przed rozpoczęciem handlu opcjami binarnymi.

Inne zasoby

Jedną z rzeczy, która sprawia, że 24option wyróżnia się na tle konkurencji jest możliwość wcześniejszego zamknięcia opcji, dozwolona na pięć minut przed jej wygaśnięciem.
Firma posiada również doskonałe centrum wiedzy ze znakomitym słowniczkiem, który definiuje pojęcia związane z inwestowaniem oraz nauczycielem zawierania transakcji.

Premie

Premie są istotne, jednak doskonała platforma transakcyjna rekompensuje brak bardzo wysokich premii. Jednakże oferta 24option obejmuje wiele doskonałych bonusów i są one poważny atutem skłaniającym do rejestracji. Obowiązują tu oczywiście zasady przyznawania premii.

Obsługa klienta

Firma oferuje wsparcie przez wielojęzyczny czat. Jeden z traderów toptenbinarybrokers.com postanowił sprawdzić i skontaktował się z obsługą klienta, która okazała się bardzo pomocna. Dostępna jest także wielojęzyczna telefoniczna pomoc techniczna, ale rozmowy online są łatwiejsze i stąd bardziej wskazane.

Słowo na zakończenie

Ogólnie rzecz biorąc broker ma do zaoferowania wiele nowych narzędzi. System działał płynnie, przy każdym użyciu. Po pewnym czasie można z dumą powiedzieć, że platforma firmy jest zdecydowanym liderem w branży. Nawet bez darmowego demo, warto jest tu otworzyć konto do symulowania handlu na żywo. Najlepsze jest to, że rejestracja jest niezwykle prosta i jest to świetny wybór, jeżeli chcesz natychmiast rozpocząć od zawarcia kilku transakcji.

24option Zalety & Wady

Zalety
  • Świetna obsługa klienta
  • Duża liczba aktywów inwestycyjnych
  • Platforma inwestycyjna pod pełnym nadzorem
Wady
  • Niedostępne dla inwestorów z USA
  • Przeznaczone w szczególności dla profesjonalnych inwestorów